Hizmetlerimiz

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri gibi alanlarda çözüm noktasıdır.

Alüminyum doğrama günümüzde çok şekilde tercih edilen ve birçok yeni yapıda karşımıza çıkan estetik açıdan çok mükemmel bir görüntü sağlayan doğrama ürünlerinin başında gelmektedir. Klasik doğrama ürünlerine baktığımıza ahşap ve plastik doğrama ürünleri çok dayanıklı olmamaları sebebiyle dış darbelere karşı dayanıksız ve temizlik açısından oldukça büyük problem çıkaran ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu gibi nedenlerle günümüzde alüminyum doğrama ürünlerinin daha fazla popüler olması olağan görülmektedir. Estetik bir görünüme sahip alüminyum doğramalar istenilen renge göre teslim edilmektedir. Çok aykırı renkler olmadığı sürece birçok renk seçeneği olan bu doğramalar sayesinde mimari açıdan çok güzel estetik görünüm elde edilme şansı vardır.

Günümüzde bir binanın, yapının değerini gösteren ürünlerin başında o yapıda kullanılan alüminyum doğrama ve alüminyum ürünler gelmektedir. Hem estetik açıdan çok güzel bir görüntü sağlaması, hem çevreci olması, hem de uzun süreler dayanıklılığını koruması ve dış darbelere karşı büyük oranda kalitesinin koruması sebebiyle çokça tercih edilmekte ve kullanılan yapının değerini arttırmaktadır. Ekonomik anlamda çok büyük maliyetler gerektirmeyen ve kazanımları düşünüldüğünde ilk etapta ekonomik külfetini hemen karşılayan alüminyum doğrama sayesinde mükemmel ve modern bir çizgide yapılara kavuşma şansınız bulunmaktadır. Siz de klasik doğrama ürünlerinden kurtulmak, uzun süreler dayanıklı yapısı sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak olan alüminyum doğrama yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişim kurup detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genellikle doğrama uygulamalarında kullanılmaktadır. Isı, ses geçirgenliği ve rüzgara karşı dayanıklılığı ile güvenilir bir sistemdir. Isı yalıtımlı veya ısı yalıtımsız alüminyum doğrama serileri; pivot açılım, normal açılım kanat, çift açılım, gizli menteşeli çift açılım, katlanır kapı ve pencere doğraması, Wolkswagen açılım, Hebeschiebe Kaldır-Sür Sürme Doğrama, içe dışa açılır kapı, çarpma kapı, vitrin yapma gibi olanaklar sağlamaktadır.

Our Process

  • Fusce sit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Orci quis arcu vestibulum vestibulum.
  • Fuscesit amet orci quis arcu vestibulum vestibulum.