Hizmetlerimiz

Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe kaplama sistemlerinde dev projelerin çözüm ortayı olmaktan gurur duyuyoruz. Kompozit panel cephe kaplama, silikon cephe kaplaması, kompakt dış cephe kaplaması, dış cephe seramik kaplaması gibi alanlarda faaliyet gösteren Çınar Cephe Giydirme Sistemleri projelerinizde doğru çözüm ortağıDevamını Oku »

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Binalarda değişik sistemlerde kullanılan alüminyum doğrama sistemleri alüminyum kapı ve pencere sistemleri, alüminyum sürme sistemleri, kayar katlanır pencere ve kapılar ve ofis bölme sistemleri gibi alanlarda çözüm noktasıdır.Devamını Oku »

Güneş Kırıcı Sistemleri

Metal elemanların modern görüntüsü ile güneş ışınlarının gölgelendirme işlemi ihtiyacının birleşiminden , bina görseline uygun güneş kırıcılar tasarlanmıştır.
15 SS Alüminyum Güneş kırıcı sistem versiyonları;Devamını Oku »

Cephe Giydirme Sistemleri

Klasik yöntemlerle kıyaslandığında daha kullanışlı çözümler sunan alüminyum giydirme cepheler, hafif olması, hızlı ve pratik şekilde uygulanması, estetik ve şık görünüş sağlaması, zor kirlenmesi ve kolay temizlenmesi gibi avantajları nedeniyle çok tercih edilmektedir.Devamını Oku »